Творчі групи педагогів

Василенко К.Г.
Барбара Н.Е.
Гриценко О.В.

«Використання інформаційних технологій під час проведення уроків математики, фізики та інформатики»

гуманітарного циклу

Сімороз Л.В.
Гайдай Т.В.
Литвиненко М.О.

«Організація дослідницької діяльності учнів під час узагальнення вивченного матеріалу на уроках української та зарубіжної літератур»

Позняк О.І.
Ромах С.М.
Сіманішина І.С.

«Методи розвитку логічного та креативного мислення на уроках української мови та літератури»

Шелег С.М.
Филь Г.О.

«Адаптування навчальних програм з історії для дітей з особливими освітніми потребами»

іноземної мови

Щепкіна Н.І
Кислюкова Л.Б
Наумова Н.К

«Система оцінювання навчальних досягнень учнів з англійської мови в початковій школі»

Фіщенко Є.М,
Піонтковська А.В
Цибуля О.В.

«Формування в учнів ключових умінь 21-го століття на уроках англійської мови»

природничого
циклу

Гомон Т.І.
Кротюк А.В.

«Дослідження, моделювання та проєктна діяльність як методи розвитку творчих здібностей учнів 5-х класів НУШ на уроках «Пізнаємо природу»

природничого циклу

СвириденкоТ.О.
Пескова І.В.
Коновод Н.П.

«Реалізація STEM-освіти на уроках природничого циклу під час дистанційного навчання з використанням моделі навчання «перевернутий клас»

спортивно-патріотичного циклу

Турчина Т.О.
Шпак О.В.
Чоповський О.В.
Ткачова С.В.
Єрмоленко В.І.
Прищепа Т.К.

«Інноваційні складові безпеки на уроках як запорука безпечного освітнього простору»

естетично-розвивального циклу

Ткачова С.В.
Єрмоленко В.І.
Романенко І.Г.
Процька Т.Л.

«Реалізація комплексного підходу до розв’язання навчальних, розвивальних та виховних завдань у руслі НУШ, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології та STEM-освіту»

початкового
циклу

Вчителі початкових
класів

«Критерії, правила та процедури оцінювання навчальних досягнень учнів в початковій школі як шлях до підвищення їх освітнього рівня»